Showing all 10 results

Tetley ooh Citrón a zázvor

4.20 

Prírodný bez kofeínu, s prílevom prekypijúcich citrusov. Energia citróna v kombinácii s jemným zahriatím koreňa zázvoru dodáva čaju lahodnú povznášajúcu chuť.

Tetley ooh Earl Grey

4.20 

Čaj je vyrábaný zo starostlivo vybraných jemných čajov z celého sveta, ktorého chuť dokonale dopĺňajú citrusové tóny s ešte osviežujúcejšou pikantnou príchuťou zvanou bergamot.

Tetley ooh Earl Pepermint

4.20 

Komplexné splynutie mäty priepojnej, kučeravej a mäty voňavej dodajú upokojujúcu, dlhotrvajúcu chuť a úžasne osviežujúcu mätovú príchuť, ktorá je prírodná bez kofeínu.

Tetley ooh English breakfast

4.20 

Klasická raňajková zmes, plná energie a sviežosti spája v sebe plné čierne čaje z Afriky a Indie. Výsledkom je bohatý, povzbudzujúco osviežujúci čaj, ktorý je zároveň aj dostatočne …

Tetley ooh Granátové jablko a malina

4.20 

Šťavnaté maliny a granátové jablko zmiešané dohromady, vytvárajú inzenzívny ovocný pôžitok a osviežujúcu chuť, ktorá je prírodná bez kofeínu.

Tetley ooh Kamilka

4.20 

Dúšok nášho prirodzene sladkého, čerstvého harmančeka vás prenesie na moment relaxu a pokoja. Vychutnávajte si voňavú, lahodnú šálku zlatej radosti. Prírodný bez kofeínu. Vyrobený z jemných kvetov harmančeka.

Tetley ooh Zelený čaj

4.20 

Naši majstri a odborníci na príchute vyvinuli perfektnú kombináciu jemnej a lahodnej chute zeleného čaju.

Tetley ooh Zelený čaj s mangom

4.20 

Perfektná kombinácia delikátnej, osvieťujúcej chute zeleného čaju s lahodnou príchuťou exotického manga.

Tetley Superfruits Granátové jablko a malina

4.20 

Unikátna čisto prírodná zmes malín a granátového jablka. Pre svoj exotický vzhľad, výživovú hodnotu a lahodnú chuť je spájaný so zdravím, láskou a zmyselnosťou.