O nás

O nás

O nás

Každým dúškom sa snažíme vniesť do našich životov kúsok exotiky, zdravia a nádych novej energie. Milujeme vôňu čerstvej kávy, chuť oroseného drinku vo fajnovej spoločnosti či zvuk otvárania plechovky po dobre vykonanej práci.

Nezáleží nám na tom, či športuješ, kreuješ, šoféruješ alebo študuješ. Ak máš rád zaujímavé vône, exotické chute a šumivé drinky, štrngni si s nami. Pretože naším svetom sú nápoje a chceme, aby si sa doň ponoril aj ty.

Aktuálne distribuujeme do obchodných reťazcov Kon-rad, Tesco, Kaufland, Coop Jednota, Yeme, Libex, Merkfood, Rover, Labaš a Fresh.

A čerpacích staníc Voms, Tanker a Shell.

O firme

Firma Triomat vznikla v roku 2005 a jej história sa spája hlavne s otcom, ktorý túto firmu založil. Názov bol odôvodnený z otcovej živnosti, kedy spoločne podnikali traja bratia a predavačka Matilda. (Obchodovali so skloporcelánom a elektroinštalačným materiálom.)

Po otcovej smrti som sa rozhodol založiť firmu Triomat s.r.o. Teší má, že názov firmy je opäť v súhre našej rodinnej filozofie. TRIOMAT. T – Tomáš, a moje trio: manželka – Monika a deti – Aneta a Tomáš.

Po založení firmy sme vhupli do segmentu papierníctvo. Boli sme franchisova predajňa spoločnosti Scheft Office One Scheft. Toto bola prvá činnosť, čo sa týka papierníctva a Triomatu. Samozrejme medzitým som v BA pracoval na rôznych postoch od obchdného zástupcu až po obchodného riaditeľa vo firmách, ktoré robili vždy s potravinami a gastronómii, k čomu som mal blízko. Po životnej etape v BA som sa rozhodol vrátiť na Oravu a rozbehnúť svoj vlastný biznis v segmente gastronomia a potraviny, hlavne v segmente nápojov a horúcich nápojov – ako sú káva, čaj a iné nápoje. Neskôr sme postupne na základne rôznych kontraktova a výstav pribudli v našom portfóliu hlavne produkty zo Škandidávie. Takže celá myšlienka Triomatu je ľudom priniesť škandinávsky produkt za rozumnú a prijateľnú cenu. Aby mal človek aj na slovenskom trhu možnosť vyskúšať aj niečo iné ako veľkých globálnych hráčov. Momentálne distribuujeme výrobky spoločnosti Olvi Group, ktorá je fínska spoločnost, ktorá vlastní druhý najväčší pivovar vo Fínsku, najväčší pivovar v Litve, Estónsku, Lotyššku. S touto grupou spolupracujeme a tá trorí a  vyvíja zaujímavé produkty, ktoré za rozumný peniaz vie vyrobiť aj baltických krajinách a my ich následne distribuujeme. Le Coq koktejly najpredávanejšie produkty, kde sme predali viac ako 430 litrov, 1 300 000 flašiek. Každý druhý dospelý človek si náš produkt kúpil. Túto sez=onu zaznamenali obrovský nárast.

Obchodujeme s obchodnými reťazcami ako je Tesco, Kaufland, Labaš, Konrád, Libex. Pokúšame sa preniknúť aj k Billa, Metro, CBA a iní-

Celá myšlienka toho je priniesť ľudom niečo zo Škandinávie. Niečo iné. Myslím si, že s nami sa oplatí spolupracovať, pomôžeme aj s marketingom. Okrem predaja pomáhajú aj s marketingovými aktivitami, pomáhajú zabezpečiť aj kvalitný servis, dodávky, rozvoz tovarov, zúčastňovaní sa rôznych promo akcií…Spolupráca s firmou Triomat a našimi výrobkami je pre nášho potencionálneho partnera mala by byť veľkým prínosom. Zastupujeme nadnárodnú firmu Olvi Group a obchodujeme s nadnárodnými reťazcami na Slovensku – je to dôkaz toho, že naša firma je solídny a vhodný partner pre každého.

Mojim cieľom je zaujať potenciobálne klienta. Ukázať mu kto sme, a s kým obchodujeme a ukázať mu čisla, prečo spolu obchodovať, aby sme spoločne zarábali. Potenciál pre Slovensko je veľký, keďže neobsluhujú polovicu slovenského trhu.

Produkty le coq, Dynamity dovážame a distribuujeme z ich pivovaru Aleko z Estónska.

Pivá, pivná, pošta a chute sveta robíme s ich ppivovarom z Litvy – Volfas Enegelman

A Giny, ktoré sú veľmi trendy robíme s ich lotyšských pivovarom Ales Cesu.