• Tel: +421 43 238 89 80
  • Fax: +421 43 238 89 82
  • Mob: +421 911 412 245

TRIOMAT

Yogo Mix

Prírodný jogurtový drink podľa Vášho výberu. Vychutnajte si lahodný talianský dezert. Môžete ho vyskúšať vo viacerých variantách, ochutený pravým ovocným pyré od spoločnosti MONIN.

Podrobné info o produktoch www.attibassi.sk

yogomix
yogomix

Cream Passion

Predstavujeme Vám taliansku lahodnú novinku - krémový mousse dezert "Cream passion" ...

Môžete ho predávať vo Vašom zariadení celoročne. Príprava je tak jednoduchá : vsypte jeden sáčok cream passion do nádobky na prípravu, prilejte 1 dl mlieka a poďla potreby pridajte ľad. Mixujte 1 minútu a ozdobte.

Podrobné info o produktoch www.attibassi.sk

cream passion

cream passion cl01

Frappetime

frappetime cl00Niekedy v 70. tych rokoch 20. storočia sa v USA objavil trend aromatizovania Frappé. Ochutené frappé je mliečny, studený lahodný nápoj, ktorý je pripravený z ľadového mlieka a sladkých ovocných príchutí. Na dozdobenie ovocného frappé sa používa zmrzlina, šľahačka, kúsky ovocia, lístky mäty, čokoládový, karamelový alebo iný toping, prípradne likér. Zvyčajne sa podáva vo vysokých pohároch so slamkou.

Ponúkame rôzne druhy ochuteného frappé, až 11 príchutí.


Podrobné info o produktoch www.attibassi.sk

Attibassi

attibassi kavaAttibassi je tradičná značka z Bologne v Taliansku, veľmi uznávaná pre pravú kvalitu jej produktov. Začalo to v roku 1918, cez vášeň a väzbu dvoch cukrárov: pána Agostino Atti a pána Marco Bassi.
V    atmosfére Bologne, vychýrenej dobrej kuchyne, produkty Attibassi rástli a priťahovali pozornosť jemných jazykov. Dnes, s pridaním moderných techník, spoločnosť pokračuje s vášňou pre jeho tradičné talianske produkty.
V    produktoch Attibassi sa skrýva kvalitná káva s charakteristickou kompozíciou a špecifickým procesom praženia, ktoré zlepšia prirodzené vlastnosti kávy.

attibassi kavaČo robí kávu Attibassi jedinečnou?

Na prvom mieste jej vysoká spoľahlivá kvalita, ktorá sa získava cez výber základných surovín a premyslený výrobný proces elektronicky riadený v každej fáze. Táto sila je výsledkom rokov zisťovania dokonalosti formulácií a prísnou kontrolou akosti procedúr zameraných na dosiahnutie perfektnej zmesi.
Bologna je mestom Lamborghini a Ducati, medzinárodných obchodných značiek prislúchajúcich k talianskemu životnému štýlu. Ale je tiež hlavné mesto talianskej kuchárskej tradície s produktmi takými, ako sú mortadella, bolognese omáčka, lazane, tortellini, atď. Kde inde by spoločnosť Attibassi vznikla? Attibassi značka je dobre známa talianskym labužníkom od roku 1918 a to je garancia kvality pravého talianskeho espressa.

Podrobné info o produktoch www.attibassi.sk

Meseta

meseta kava cl00Meseta je Co.ind skupinová značka. Co.ind je dôležitá talianskeho priemyslového okolia vďaka jeho imaniu 150 miliónov eur, piatich výrobných prevádzok všade po Taliansku a stovkám zamestnancov. Bola založená v roku 1961 v Castel Maggiore. Co.ind je dnes uznávaná ako jedna z najdôležitejších pražiarenských talianskych spoločností.

Kvalita kávy Meseta.

Kvalita kávy Meseta je zaručená osobitnou kontrolou kvality v každej fáze procesu. Kvalita kontroly začína už v čase zberu, v krajinách kde sa káva pestuje. Odborníci spoločnosti starostlivo vyberajú tie najlepšie zrná zelenej kávy a kontrólujú ich či sa zhodujú s preddefinovanými normami. Ako náhle káva dorazí do Talianska, podstúpi ďalšie chemické a fyzikálne kontroly v internom laboratóriu.
meseta kavaKaždá pražená káva má nadväznosť na konrétne praženie, pomocou sofistikovaných elektronických zariadení tak, aby nestratila svoje špecifické vlastnosti. Potom, čo je odborne vybraná zmes, káva je zabalená a presunutá na sklad kde zreje. Pred tým, než sa dostane na trh, musí byť schválené odbornou porotou degustátorov. Konečným výsledkom je mimoriadna šálka talianskej radosti známej ako espresso. Viac ako šesť tisíc ton zelenej kávy praženej každý rok, sú zárukou kvality CO.ind.

Podrobné info o produktoch www.meseta.sk

Tetley

tetley cajFirma Tetley je druhým najväčším producentom porciovaného čaju na svete a na produkciu čaju sa špecializuje už 170 rokov. História firmy siaha do roku 1837, kedy sa anglickí podnikatelia, bratia Joseph a Edward Tetley, rozhodli pripojiť čaj k svojmu sortimentu predávaného tovaru. O štvrť storočia neskôr už samostatne Joseph Tetley založil novú spoločnosť „Joseph Tetley and Co.” Už po dvadsiatich rokoch bola jeho spoločnosť nielen dodávateľom, ale taktiež producentom veľa druhov čaju.
V súčasnosti sú čaje Tetley rozšírené vo viac ako 30 krajinách sveta, medzi inými v Kanade, Austrálii, USA, Francúzsku, Švajčiarsku a Rusku. Tetley stále rozvíja svoju činnosť uvádzaním svojich produktov na nové trhy.

Pozícia Tetley vo svete

  • Tata Tetley je druhou najväčšou čajovou firmou
  • Tetley je lídrom na trhu porciovaných čajov v Anglicku (22 % podiel na trhu)
  • Tetley je lídrom na trhu v Kanade (35 % podiel na trhu)
  • Tetley je na druhom až treťom mieste v Austrálii, Francúzsku a USA

tetley caj cl01Dnes je Tetley súčasťou skupiny Tata Tea, druhej najväčšej čajovej spoločnosti na svete. Tetley presadila masové používanie čajových vrecúšok v Európe. Okrúhly čajový sáčok vymysleli v Tetley. Tetley nakupuje čaj v 35 krajinách sveta zo zhruba 10 000 čajových plantáží. V Británii i po celom svete pracuje pre Tetley 1000 ľudí, vrátane vyhlásených expertov na ochutnávanie čaju, ktorých tréning trvá 5 rokov. Ročne v Tetley vyrobí 18 miliárd čajových vrecúšok, dosť na to, aby dvadsaťkrát obtočili zem.

Podrobné info o produktoch www.tetleycaj.sk

Ciokotime

ciokotimeNechaj sa unášať chuťou šálky horúcej čokolády, je sladké vrátiť sa mysľou o 1000 rokov späť do doby, keď Mayovia a Aztékovia začali pestovať rastlinu zvanú kakao. Boli to tieto civilizácie strednej Ameriky, ktoré dali ako prvé život jedlu pre bohov, ktoré Linneo v roku 1700 nazval čokoláda. Čokoláda Ciokotime od talianskej firmy Sirea je vaša najlepšia voľba. Na slovenskom trhu zatiaľ len márne hľadá konkurenta. Tradičná chuť skvelej čokolády pripravovanej tradičnou receptúrou.
Ponúkame kompletný sortiment s príslušenstvom: stroj na prípravu čokolády, šálky, ponukové boxy, menu karty v slovenčine. Dodávame ju v 1 kilovom balení alebo v porciách po 30 g až v neuveriteľných 12 príchutiach.

Podrobné info o produktoch www.attibassi.sk

Promac

promac kavovar

PROMAC znamená PRO(professional) MAC(machines) jednoducho profesionálne kávovary.
Spoločnosť Promac bola založená v roku 1982 neďaleko od Milana vďaka skupine odborníkov z odvetvia espresso kávovarov.
Počas ďalších rokov sa Promac etabloval na celom svete, získal si dôveru u svojich klientov. promac kavovarKvalita použitých materiálov a priebežné kontroly na výrobnej linke garantujú spoľahlivosti výrobkov, ktoré sú schválené medzinárodným certifikačným ústavom. Thermosiphonic systém aplikovaný na kávostroje garantuje konštantnú teplotu vo vnútri hláv na páku, a tým dosiahneme excelentný výsledok v každej šálke, od prvého do posledného espressa.
Ďalšou silnou stránkou spoločnosti je obchodný a technický tím, ktorý je vždy k dispozícii a je pripravený uspokojiť požiadavky našich klientov.

Podrobné info o produktoch www.promacitalia.com

La Spaziale

laspaziale kavovarTalianska spoločnosť La Spaziale bola založená v roku 1969 v Boloni, kde otvorili svoju prvú fabriku. Dnes je celý sortiment firmy La Spaziale prezentovaný a predávaný po celom svete. Výsledky dosiahnuté počas týchto rokov sú dôkazom vysokej kvality, kedy sa La SPaziale podarilo preniknúť aj na tie najdôležitejšie trhy a vyvinúť nový koncept. Systém cirkulácie pary Vám zaručí menej vodného kameňa, menšiu spotrebu energie a poskytne kvalitné espresso.
laspaziale kavovarNaša starostlivosť o vás predajom stroja nekončí, ale začína. Okrem samotného predaja vám poskytneme kompletné know-how, zaškolíme personál, prídeme nainštalovať a ukázať. Možnosť výberu platby formou hotovosti, bankového prevodu a prenájmu.

Podrobné info o produktoch www.laspaziale.com

VINNY - Horúci Francúz

vinny logo horeca-01

Originálny patentovaný nápoj vyrobený na báze sušeného dealkoholizovaného vína a extraktu z kvalitného červeného hrozna z vyhlásených francúzskych viníc. Vyznačuje sa plnou, lahodou chuťou vareného vína. Horúci nápoj obsahujúci extrakt z hrozna a vyváženou kombináciou škorice, klinčeka a zázvoru Vás dokonale zahreje. Je úplne bez alkoholu, umelých farbív a konzervantov, takže si na nápoji Vinny pochutí bez obmedzenia úplne každý.

horuci francuz

Podrobné info o produktoch www.vinny.cz